14:59, 23 Жовтня 2020

У громаді поблизу Луцька облаштували велопарковку з ініціативи молоді

На подвір’ї школи у Боратинській ОТГ облаштували велопарковку, втіливши ініціативу дев’ятикласниці.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Коли громаду можна назвати успішною та дієвою? Мабуть тоді, коли кожен її мешканець має мрію, докладає максимум зусиль, аби її втілити і має можливості для розвитку. На щастя, для наших жителів поняття «зміни», «ініціативи», «відповідальність» не порожні слова, а щоденна кропітка праця. Чудовим прикладом справжніх змінотворців є випускники програми «Ініціативна молодь», які не перестають тішити реалізацією нових проектів.

Нещодавно одна із таких ініціатив втілилася у життя. На подвір’ї Мстишинської школи з’явилася нова велопарковка. Ідея облаштувати стоянку для двоколісних належить дев’ятикласниці Діані Патуті. Минулоріч із проектом покращення велосипедної інфраструктури школярка отримала перемогу у конкурсі «Ініціативна молодь» та виграла 800 гривень на реалізацію ідеї.

Потреба у веломайданчику виникла через те, що протяжність села близько 10 кілометрів. Багато школярів та вчителів добираються до навчального закладу велосипедами. Учні розповідають, що транспорт доводилося залишати біля паркану, біля стіни школи, що не завжди зручно і безпечно. Тож, дізнавшись про ініціативу Діани, школярі і педагоги неабияк зраділи. Відтепер у Мстишинській школі, де завжди підтримують усілякі еко-ініціативи, розвиватимуть ще один напрям – популяризацію велосипедного руху як безпечного та екологічного транспорту.

Нагадуємо, що стартував конкурс у рамках програми «Ініціативна молодь» 2020. Для участі заповнюйте Гугл форму за посиланням: ініціативна молодь.

Заявки приймають до 26 жовтня включно.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: