14:28, 05 Вересня 2020

У громаді на Волині здійснюють роботи для пожежної безпеки шкіл

Згідно вимог Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області та Ківерцівського РВ УДСНС України у Волинській області  в закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступеня села Муравище 2 вересня провели обробку дерев’яних елементів горищних покриттів (крокви, лати) засобами вогнезахисту, які забезпечують І групу вогнезахисної ефективності будівлі школи головного корпусу та корпусу молодших класів.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

Наразі здійснюють роботи з обладнання системами протипожежного захисту відповідно до ДБН В.2.5-56:2014 «Системи протипожежного захисту».

Кошти на обробку дерев’яних конструкцій та встановлення пожежної сигналізації у сумі 176,455 тисячі гривень, згідно проектно-кошторисної документації, виділила Ківерцівська міська рада. Після проведення тендерних закупівель (аукціону) сума договору становить 130,46 тисячі гривень, що дало змогу зекономити 45,995 тисячі. За вивільнені кошти встановлять блискавкозахист у ЗЗСО І-ІІ ст.с.Муравище, що дасть змогу повністю виконати вимоги протипожежного захисту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: