15:01, 27 Серпня 2021

У громаді на Волині запланували капремонт каналів внутрішньогосподарської мережі

Питання очистки каналів завжди актуальне та одне із болючих для багатьох. У Ратнівській громаді, а саме в селі Здомишель, ця тема починає зрушуватись «з мертвої точки», оскільки на засіданні виконавчого комітету Ратнівської селищної ради від 18 червня затвердили проектно-кошторисну документацію за робочим проектом «Капітальний ремонт каналів внутрішньогосподарської мережі К-16-1, К-16-2, К-16-3, К-16-4, К-17, К-18-1 Прип’ятської осушувальної системи на території с. Здомишель Ратнівської селищної ради Ковельського району.

Про це повідомляють на веб-сайті Ратнівської громади.

До того ж 26 серпня за результатами тендеру підписали договір із виконавцем робіт ПП «Західводбуд», яке зареєстроване та є платником податків Ратнівської селищної ради.

Крім того 26 серпня відбулась виїзна робоча зустріч селищного голови Віталія Бірука за участю старости Людмили Чернусь, голови комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства та комунальної власності, земельних відносин та екології Віктора Баранчука, директора НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Здомишель Анатолія Омелька та директора ПП «Західводбуд» В’ячеслава Лавренюка.

Під час об’їзду каналів очільник громади зазначив: «Відсутність достатнього фінансового ресурсу можливостей селищного бюджету змушує нас шукати інші варіанти залучення коштів. Таким варіантом для нашої громади стала співпраця з Волинською обласною радою, яка виділила кошти у сумі 544 тисячі за Регіональною екологічною програмою «Екологія 2016-2022». Також депутати селищної ради затвердили програму «Екологія на території Ратнівської селищної ради на 2021 – 2024 роки» від 10 серпня 2021 року, за якою з загального фонду бюджету Ратнівської селищної територіальної громади виділили 124,4 тисячі гривень та з спеціального фонду охорони навколишнього середовища – 109,12 тисячі гривень».

Тепер – етап практичної реалізації: розчистка від намулу з одночасним поглибленням каналів та підвищення їх пропускної здатності, покращення водно-фізичних властивостей ґрунтів та недопущення підтоплення прилеглої території села Здомишель, який розпочнеться з каналів К-16-3, К-16-4, К-17 вже з наступного тижня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: