21:46, 24 Вересня 2021

У громаді на Волині провели огляд-конкурс серед загонів місцевої пожежної охорони

23 вересня на території Колодяжненської сільської ради  Ковельського району проведений огляд-конкурс серед загонів місцевої пожежної охорони, які функціонують у громаді.

Про це повідомляють на веб-сайті ГУ ДСНС України у Волинській області.

Програмою заходу передбачили огляд депо та пожежних автомобілів, гасіння умовної пожежі, забір води з побічної ємності, бойове розгортання. Для підведення підсумків огляду-конкурсу усіх учасників запросили до Центру культури, дозвілля та спорту, де з привітальними виступами звернулися до присутніх Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик, секретар сільської ради Павло Кухта, начальник Ковельського районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області Володимир Войтанік. Подяками за сумлінну працю сільський голова відзначив водіїв пожежних авто Андрія Ярошика із села Скулина та Олександра Головачова із села Дрозднів.

А переможцями змагань серед загонів місцевої пожежної охорони Ковельського району визнали  пожежних Володимира Дятла та Андрія Ярошика із села Скулин – їм вручили Кубок кращого МПО та сертифікат на придбання спецодягу та обладнання на 9 тисяч гривень.

Окрім цього, для популяризації професії пожежного-рятувальника  на змагання запросили учнів місцевого ліцею. Дітям рятувальники продемонстрували роботу пожежного автомобіля, спорядження рятувальника,  різні спецзасоби для гасіння пожежі. Усі охочі  учні могли спробувати себе у якості рятівника.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: