18:08, 12 Січня 2020

У громаді на Волині переймаються оновленням матеріальної бази у дитсадках

9 січня 2019 року відбулась перша нарада керівників закладів загальної середньої освіти Війницької громади у новому календарному році. 

Про це йдеться на сайті Війницької ОТГ.

В ході роботи обговорено чимало нагальних питань, які стосувались, зокрема, курсової перепідготовки педагогів — напрямку в галузі освіти, де вже почалось впровадження кардинальних системних змін, атестації освітян у 2020 році, планування та проведення заходів, спрямованих на дотримання вимог системи НАССР при організації харчування учнів та вимог протипожежної безпеки, організації та проведення ремонтів шкільних харчоблоків, придбання палива тощо.

Довго дискутували директори над проблемою оптимізації закладів освіти, яка гостро постає у 2020 році, оскільки коштів освітньої субвенції на заробітну плату та достойну надбавку за престижність роботи педагогів знову не вистачить. А це майже мільйон гривень, який доведеться відшукати в місцевому бюджеті, який і так не дуже оптимістичний. На жаль, спільного бачення у цьому напрямку поки немає.

Варіанти, запропоновані начальником гуманітарного відділу Оксаною Дмитрук, потребують подальшого вивчення, обговорення на засіданнях виконкому і депутатської комісії, пленарних засіданнях.

В роботі наради також взяли участь сільський голова Сергій Вербицький, головний бухгалтер Тетяна Стасюк та начальник відділу фінансів Антоніна Королюк, головний спеціаліст Світлана Семченкова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: