20:03, 09 Липня 2023

У громаді на Волині організовують молодіжний фестиваль

13 серпня у Михлині відбудеться національно-патріотичний фестиваль «Наша молодь – наша сила», до участі в якому запрошують жителів Городищенської громади у віці 14-35 років.

Про це повідомляють на веб-сайті Городищенської громади.

Захід проводять за ініціативою гуманітарного відділу та підтримки виконавчого комітету Городищенської сільської ради і має на меті посилити патріотичне виховання молодого покоління, вшанування полеглих за волю України, єдність і свободу України, підтримку творчої молоді Городищенської громади та розвиток аматорського мистецтва, популяризацію українського пісні й танцю, творів патріотичної тематики сьогодення.

Формат проведення фестивалю передбачає виконання українських патріотичних пісень і мелодій, хореографічних номерів, творів героїко-патріотичної тематики сучасності, що оспівують боротьбу українського народу за свою незалежність.

До участі у Фестивалі запрошуються жителі Городищенської громади у віці 14-35 років (читці, солісти-вокалісти, ансамблі малих форм, хореографічні колективи, інструменталісти), які мають твори відповідної тематики та хочуть себе проявити на сцені.

Учасники готують 1-2 номери (вірш, пісня, танець або гра на музичному інструменті відповідної тематики). Заявки на участь у Фестивалі, згідно запропонованої нижче форми, подаються до 1 серпня в гуманітарний відділ Городищенської сільської ради на електронну адресу gum_gorodyshche@ukr.net разом із файлами для озвучення.

Усі учасники Фестивалю нагороджуються дипломами Виконавчого комітету Городищенської сільської ради та Гуманітарного відділу Городищенської сільської ради, сувенірами.

Відповідальна особа за проведення Фестивалю: Галина Бакош, головна спеціалістка гуманітарного відділу.

Заявка на участь у національно-патріотичному фестивалі «Наша молодь – наша сила»:

Ім’я (повністю) та прізвище учасника/учасниці або назва колективу;

Населений пункт;

Установа, яку представляє;

Вік учасника/учасниці або середній вік учасників колективу;

Програма (назва твору/номеру, автори слів та музики);

Номер телефону.

Примітка:

інформація, подана у перших трьох пунктах, буде відображатися у дипломах;

імена авторів слів та музики пишуться повністю.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: