19:23, 27 Червня 2020

У громаді на Волині оголосили нові номінації для пошуку унікальних «Я»

Нові номінації для пошуку унікальних особистостей оголосили у Боратинській ОТГ.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської ОТГ.

«Пошук унікальних «Я» Боратинської громади продовжується! Перші номінації («Майстер громади», «Кондитер громади», «Ексклюзив громади») – це тільки початок!», – зазначають у сільській раді.

Отож, оголошують наступні номінації:

«Пасічник громади»

Ми – громада, як великий вулик, у якому трудяться для блага людей. Хочемо дізнатися про справжніх бджіл та бджолярів нашої громади. Шукаємо людей, які мають пасіку і трудяться на рівні з «Божою комахою», добуваючи еліксир здоров’я та молодості.

«Молочар громади»

На жаль, сьогодні ця справа стає рідкістю, але ми знаємо, що серед жителів нашої громади ще є віддані господарі, які не уявляють життя без домашньої, корисної, смачної молочної продукції без ГМО. Молочарі, познайомте нас зі своїми «Миньками», «Рабульками», «Ласунками»…, а ми розкажемо про вас, вразивши країну надоями ваших підопічних!

«Садівник громади»

«Був би сад, а солов’ї прилетять». Якщо ви створили свій «райський сад», гілки ваших дерев гнуться від налитих яблук і слив, ваше обійстя – справжня окраса вулиці чи села, ми хочемо познайомитися і розповісти усім про ваше рукотворне диво природи.

Якщо в якомусь із цих описів ви впізнали себе, або знайому вам людину, напишіть на електронну пошту boratyn.project@gmail.com або телефонуйте за номером 095 708 4015.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: