23:13, 04 Січня 2023

У громаді на Волині нагадують про заборону стихійної торгівлі

23 липня 2020 року виконком Ратнівської селищної ради ухвалив рішення № 52 «Про заборону стихійної торгівлі на території Ратнівської селищної ради».Нагадують, що торгівля у місцях, які не передбачені для цього є порушенням Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою.

Про це повідомляють на веб-сайті Ратнівської селищної ради.

Стихійну торгівлю сьогодні можна побачити на тротуарах, проїжджій частині де здійснюють її продавці якщо не із землі, то з багажників власних автомобілів. Зрозумілим є те, що її виникненню,передусім, сприяє соціально-економічне становище в державі, але не останнім є і попит на таку продукцію.

Втім, купуючи неперевірену продукцію, покупці беруть відповідальність на себе і повинні усвідомлювати всі ризики для здоров’я та пам’ятати, що торгівля у невстановлених місцях є незаконною. Місцем для її здійснення, крім магазинів, є ринок.

«Звертаємось до всіх, хто здійснює стихійну торгівлю із проханням припинити її та перейти на відведене місце.

Окремо звертаємось і до покупців, які надають перевагу продукції, придбаної у продавців із землі, багажників автомобілів, походження і якість якої не перевірені, як не встановлено і те, де та в яких умовах вона зберігалася (транспортувалася) – подбайте про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких.

На жаль, подолати стихійну торгівлю не легко, але це можливо, якщо самі мешканці зрозуміють, що продукція, яка не пройшла перевірки є небезпечною для їх здоров’я та життя. Не купувати продукти харчування у невстановлених місцях – найефективніший метод боротьби із стихійною торгівлею, адже саме попит породжує пропозицію.

Пам’ятайте про наслідки вживання продуктів, придбаних на стихійних ринках, адже довести факт отруєння буде неможливо з причин відсутності доказів у вигляді розрахункового документу, який підтверджує купівлю-продаж відповідної продукції.

Шановні мешканці селища будьте обережні! Користуйтеся лише послугами стаціонарної мережі продуктових магазинів або продавців на узаконених ринках. Бережіть своє здоров’я та життя, рідних і близьких Вам людей!

Не купуйте продукти харчування в місцях стихійної торгівлі, що в свою чергу припинить розгортання осередків її здійснення», – йдеться у повідомленні.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: