14:08, 19 Вересня 2021

У громаді на Волині формуватимуть молодіжну раду

Ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів з формування складу молодіжної ради Городищенської сільської територіальної громади надає уточнену інформацію про проведення засідання, на якому оберуть склад Молодіжної ради.

Про це повідомляють на веб-сайті Городищенської громади.

Установчі збори  з формування складу молодіжної ради Городищенської сільської територіальної громади відбудуться  22 вересня у актовій залі будинку культури с. Городище (с. Городище, вул. Шкільна, 35). Початок о 14:00.

Про це зазначають у Протоколі № 2 засідання ініціативної групи та повідомленні, яке погоджене із головою Городищенської сільської ради Світланою Соколюк.

Склад молодіжної ради Городищенської сільської територіальної громади сформують на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Молодіжної ради. Кількісний склад молодіжної ради визначать установчі збори на строк у два роки.

Участь в установчих зборах візьмуть 14 кандидатів – жителів Городищенської громади у віці від 14 до 32 років.

Список кандидатів на членство у молодіжній раді Городищенської сільської територіальної громади тут .

Молодіжна рада утворюється, як консультативно-дорадчий орган Городищенської сільської територіальної громади. Його мета – консолідація молодіжного руху у населених пунктах громади, сприяння участі молоді у процесі розроблення та прийняття рішень Городищенської сільської ради  щодо  вирішення питань у молодіжній сфері, залученню молоді до вирішення питань соціально-економічного, політичного та культурного життя громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: