20:19, 19 Липня 2022

У громаді на Волині благодійний тиждень розпочали з велопробігу «Їду за захисника України!»

18 липня в селищі Ратне розпочався благодійний патріотичний тиждень на підтримку Збройних Сил України та з нагоди відзначення Дня селища Ратне, який відкрили  велопробігом «Їду за захисника України!», де учасниками стали всі небайдужі жителі не тільки Ратнівської громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Ратнівської громади.

Перед стартом учасників заходу привітав Ратнівський селищний голова Віталій Бірук та побажав усім миру, здоров’я, міцності духу, незгасного оптимізму та віри в якнайшвидшу перемогу Збройних Сил України. Після хвилини мовчання в пам’ять воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань, які загинули унаслідок збройної агресії  російської федерації проти України, учасники велопробігу розпочали свій рух до фінішної точки. В хорошому настрої, з вигуками патріотичних гасел та наспівуючи пісні, усі учасники подолали чималу відстань, доїхавши до фінішу – в парк відпочинку, де селищний голова Віталій Бірук подякував кожному учаснику велопробігу та зазначив, що на підтримку наших захисників під час заходу  зібрали 3 214 гривень.

Після цього стартував ще один захід – змагання з пляжного волейболу, в якому також взяли участь команди не лише нашої громади. І сьогодні цей турнір відбувся без нагороджених, адже всі об’єднані спільною метою – допомогти і підтримати тих, хто захищає наш новий спокійний день.

Благодійні патріотичні заходи будуть проводитися протягом тижня, тому стежте за анонсами, а усі зібрані кошти спрямовуватимуться на потреби наших військових.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: