21:47, 31 Грудня 2021

У громаді Луцького району відкрили «Активний парк»

На виконання програми “Активні парки – локації здорової України” напередодні Нового року, 29 грудня 2021 року, на території  Шклинського старостинського округу відбулося відкриття спортивного майданчика – першого у Городищенській громаді.

Про це інформують на сайті громади.

“Цього прекрасного зимового дня ми зустрілися, щоб подякувати директору ТзОВ “Городище” Анатолію Олександровичу Никонюку за чудовий подарунок – спортивний майданчик, який буде сприяти активному відпочинку місцевої молоді і даватиме можливість для занять спортом”, – розпочала захід головна спеціалістка гуманітарного відділу Галина Бакош.

Компанію у проведенні заходу їй склала місцева школярка Анастасія Крупецька.

На відкриття “Активного парку” у Шклині завітали почесні гості – директор комунального закладу “Волинський обласний центр “Спорт для всіх”  Олександр Кулаков, директор ТзОВ “Городище” Анатолій Никонюк, голова Городищенської сільської ради Світлана Соколюк, заступник голови сільської ради Орест Сорокопуд,  староста Шклинського старостинського округу Людмила Долонська, учні та вчителі Шклинського ліцею.

Усі присутні прийняли участь у спортивній руханці та за допомогою смартфонів переглянули відеоуроки з вправами різного рівня складності. Молодь продемонструвала фізичні вправи, що можна виконувати на спортивному майданчику. Курували процес демонстрації активностей вчителі фізичної культури, майстрі спорту Віталій Онищук та Юлія Русюк. Також участь у заході взяв майстер спорту, професійний спортсмен Андрій Протасюк.

Мета створення подібних локацій: надати кожному українцю вільний доступ до інвентарю для занять спортом, незалежно від часу та місця проживання.

Відтепер всі охочі матимуть гарну мотивацію для проведення регулярних тренувань. Їх наповнення – найпростіше, доступне для відвідувачів будь-якого рівня фізичної підготовки: лавочка, шведська стінка, бруси/турніки, а також координаційна лінія, вільний простір, сходинки.

Поруч з елементами розміщено навігаційні таблички “Тренуйся тут”: відсканувавши QR-коди за допомогою смартфону, можна перейти на сайт з відеоуроками та провести заняття з віртуальним тренером. При цьому кожен має змогу обрати рівень складності вправ по своїх силах: “новачок”, “середній” або “профі”.

Виконання онлайнових завдань під час індивідуальних тренувань спрямоване на розвиток основних рухових якостей: загальної витривалості, сили, спритності, координації, гнучкості, швидкості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: