09:14, 23 Липня 2023

У Горохові вперше відбудеться міський молодіжний фестиваль української патріотичної пісні

11 серпня 2023 року з нагоди Дня молоді в центральному міському сквері міста Горохова відбудеться Перший міський молодіжний фестиваль української патріотичної пісні «Пісня молодих і нескорених закликає до миру».

Про це інформують на сайті Горохівської міськради.

Головною метою фестивалю є відродження та популяризація патріотичної пісні в українському суспільстві. Ми віримо, що патріотизм — це не тільки гордість за свою країну, але й вміння висловити свої почуття та думки через музику. Через мистецтво пісні ми хочемо звернути увагу на важливі соціальні теми, спонукати до об’єднання заради перемоги нашої батьківщини над ворогом.

Фестиваль також покликаний знайти обдаровану молодь, що любить виконувати патріотичні пісні та має унікальний талант. Для участі у заході запрошуються всі охочі виконавці, незалежно від музичного досвіду. Виступ на сцені цього фестивалю — це чудова можливість проявити себе та отримати визнання від шанувальників української культури.

Організаційний комітет приймає заявки на участь у фестивалі до 1 серпня 2023 року (вік учасників: 12-35 років). Для реєстрації, будь ласка, зв’яжіться з представником оргкомітету за номером 096 6683357 (Яна).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: