17:53, 11 Червня 2021

У Горохові відзначили 781-шу річницю заснування міста

10 червня, у свято Воскресіння Господнього, горохівчани традиційно відзначали день міста.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

На центральній площі Незалежності було галасно і людно: діти розважалися на різноманітних атракціонах, а для дорослих організували урочистий концерт за участі місцевих колективів.

Із вітальними словами, за дорученням голови Волинської обласної ради Григорія Недопада, до містян звернувся депутат найвищого представницького органу краю, помічник народного депутата України Вячеслава Рубльова Юрій Харченко.

«Горохів змінюється, він квітне алеями та тішить оновленими площами, охайними та освітленими вулицями, чудовими зонами відпочинку для дітей та спортивними майданчиками для дорослих. Щоразу, коли повертаюся до міста, відзначаю його оновлення. Знаю, на черзі у нас – депутатів різних рівнів і Горохівської громади – ще багато важливих справ. Переконаний, що у єдності, розумінні та повазі зможемо зробити дуже багато», – переконаний депутат.

Нагадаємо, що на капітальний ремонт дорожнього покриття на вулиці Шевченка та власне площі Незалежності в місті Горохів у 2018 році з обласного бюджету виділили 500 тисяч гривень.

Минулоріч на потреби Горохівського району надійшло 1,325 мільйона гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: