09:41, 26 Жовтня 2021

У Горохові — спір через котельню у лікарні

25 жовтня за участі міського голови Віктора Годика відбулося засідання голів фракцій Горохівської міської ради. Основне питання – початок опалювального сезону у КП «Горохівська багатопрофільна лікарня Горохівської міської ради».

Про це йдеться на сайті Горохівської міської ради.

Зі слів представників «Райтеплобуд», вартість однієї гігакалорії теплової енергії підприємство планує постачати приблизно за 2300 гривень. Зараз КП «Горохівська багатопрофільна лікарня Горохівської міської ради» опалюється за ціною близько однієї тисячі гривень за одну гігакалорію. У котельні лікарні встановили сучасні потужні твердопаливні котли. Відповідно, керівництво міської ради і депутатський корпус категорично проти пропозиції КП «Райтеплобуд», як надавача теплоенергії.

Горохівська міська рада готує позов до суду не тільки щодо цього питання, але і по ряду інших спірних з Луцькою районною радою об’єктах. Відповідне рішення ухвалили на чотирнадцятій позачерговій сесії міської ради.

У ході засідання також обговорили координацію та взаємодію КП «Горохівська багатопрофільна лікарня» і КНП «Горохівський центр ПМД». Окрему увагу приділили різкому збільшенню рівня захворюваності на коронавірус та рівню вакцинації населення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: