14:08, 25 листопада 2023

У Горохові рідним загиблих Героїв вручили їхні ордени

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, Президент України посмертно нагородив орденами «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)  Героїв України з міста Горохів Дмитра Чижика та Віталія Палія.

Про це повідомляють на веб-сайті Горохівської міськради.

Дмитро Чижик – серед тих, хто віддав за Україну найдорожче – своє життя і поліг смертю хоробрих на Харківщині  20 березня. Військовий за час служби проявив себе як мужній та відважний воїн, тож за свій героїзм і був удостоєний нагороди, але, на жаль, посмертно. Жодна військова відзнака і людська шана не повернуть згорьованим батькам сина, та нині, передаючи  Тетяні Серафимівні та Всеволоду Олексійовичу орден, подякували за те, що виховали Героя.

Життя захисника Віталія Палія обірвалося 28 січня внаслідок ворожого обстрілу на Донеччині. Герой до останнього подиху зберігав вірність військовій присязі та українському народові. Сьогодні його посмертну нагороду передали дружині Ользі та дітям.

«Жодні ордени чи нагороди не зможуть вгамувати біль матері, яка втратила сина. Дружини чи дітей, яких більше не зможе обійняти найрідніша людина, проте ці найвищі державні відзнаки повинні нагадувати нам про подвиги сучасних українських Героїв. І щоб ми щоразу пам’ятали: їхня жертва безцінна. Їхня відважність та хоробрість залишаються у пам’яті наших дітей. Про них писатимуть книги та розповідатимуть  у школах. А ми ж зробимо все, щоб перемогти у цій війні та наблизити перемогу», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: