22:45, 10 Квітня 2023

У горохівському коледжі відбувся майстер-клас з писанкарства

Напередодні Великодня в Горохівському фаховому коледжі Львівського національного університету природокористування провели виховну годину “У писанці життя і надія воскресає”.

Про це повідомляють на сайті Горохівської громади.

Соціальний педагог Оксана Кузьмук та бібліотекар Катерина Дуб’юк акцентували увагу студентів, працівників коледжу, внутрішньо переміщених осіб на історії та традиціях писанкарства в Україні.

Майстриня з села Борочичі  Раїса Панасюк провела майстер-клас з писанкарства, а переселенка з Краматорська Віра Швец продемонструвала власноруч вироблені з паперу сувенірні корзинки-плетенки.

Працівники коледжу та учасники Студентського волонтерського центру “В єдності сила” не лише спробували себе у писанкарстві, але й організували виставку пасхальних рушників,  вербових композицій, виробів з бісеру та інших прикрас, які реалізовуються на місцевому ринку для потреб ЗСУ.

Серед учасниць майстер-класу — переселенка з Маріуполя Вікторія Іванова, яка активно допомагає Волонтерському центру “Твори добро”.

Усі великодні писанки будуть відправлені нашим Захисникам на передній край оборони, щоб і вони відчули радість Великодніх свят.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: