13:09, 19 Вересня 2021

У Горохівській громаді впроваджуватимуть регіональну програму громадського здоров’я

17 вересня в кабінеті Горохівського міського голови обговорили якою має бути система Громадського здоров’я громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Горохівської міськради.

З Волинського обласного центру громадського здоров’я були присутні фахівці Сергій Новосад та Наталія Орлецька. В Горохові вони зустрілися з Віктором Годиком, Горохівським міським головою, Галиною Майко, директором Комунального некомерційного підприємства “Горохівський центр первинної медичної допомоги” Горохівської міської ради та Валерієм Кобою, директором комунального підприємства “Горохівська багатопрофільна лікарня Горохівської міської ради”,з якими говорили про можливість впровадження Регіональної програми громадського здоров’я.

Фахівці презентували  регіональний профіль громадського здоров’я, а також ознайомили з показниками, які характерні для Горохівської громади. Врахували демографічні дані, фактори ризику для здоров’я, показники медичної статистики. В громаді смертність перевищує народжуваність, фіксуються найнижчі показники природнього приросту населення в регіоні. Досить високим є рівень захворюваності на серцево-судинні хвороби (зокрема інсульти) та онкологію (велика кількість людей, у яких виявлений рак на IV стадії), високі показники смертності від онкологічних недуг.

Учасники зустрічі спільно обговорили перспективу створення і ухвалення Регіональної програми, зробивши акцент на тих пунктах, які дозволять реально покращити здоров’я населення Горохівської громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: