20:02, 16 Вересня 2023

У Горохівській громаді організували сесію психосоціальної підтримки для ВПО

Можливість бути почутим і спілкуватися з іншими допомагає зняти напругу та побудувати довірчі стосунки в громадах.

Про це повідомляють на веб-сайті Горохівської міськради.

14 вересня команда психосоціальної підтримки Данської ради у справах біженців в Україні провела сесію психосоціальної підтримки в інтерактивній формі з арт-елементами для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади у приміщенні Горохівської центральної бібліотеки.

Метою зустрічі є покращення психоемоційного стану учасників, сприяння відкритому спілкуванню, виявлення наявних та неусвідомлених внутрішніх ресурсів та можливість дізнатися щось нове про себе.

Місце знайшлося і діткам: фахівці DRC прихопили із собою настільні ігри, розмальовки, кольорові олівці та фломастери.

Після завершення кожен учасник заходу мав можливість поспілкуватися індивідуально та отримати відповіді на запитання або консультацію.

Довідково: DRC – це міжнародна гуманітарна організація, що впродовж останніх років реалізовувала низку програм гуманітарної допомоги в Донецькій та Луганській областях. Зокрема, у сферах відновлення економіки, правової допомоги, захисту населення, реконструкції житла, нарощування та розбудови потенціалу органів державної влади. Також, одним із головних напрямів роботи організації є гуманітарна протимінна діяльність. З початку повномасштабного російського вторгнення в Україну, географію діяльності Данської ради розширили, зокрема й на Волинь та Горохівщину.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: