17:55, 27 Серпня 2021

У Городищенській громаді перевірили готовність закладів освіти до навчального року

З метою моніторингу готовності закладів освіти до початку нового навчального року робоча група здійснила об’їзд освітніх установ, що перебувають на балансі Городищенської ТГ.

Про це повідомляють на веб-сайті Городищенської громади.

На виконання Розпорядження голови № 91/01.02 від 20.05.2021 “Про підготовку матеріально- технічної бази закладів освіти Городищенської сільської ради до роботи в новому 2021/2022 навчальному році та в осінньо-зимовий період” робоча група у складі заступника голови з питань діяльності виконавчих органів Дмитра Січевського, начальника гуманітарного відділу Тетяни Міндюк, головного спеціаліста відділу Галини Бакош та представника Держпродспоживслужби Нелі Малімон здійснила об’їзд закладами дошкільної та загальної середньої освіти Городищенської громади.

Комісія оглянула кабінети НУШ, навчальні кабінети, спортивні зали, харчоблоки, групи та території закладів освіти в ході чого підкреслено потужну та сумлінну роботу окремих установ до нового навчального року. Зокрема, відзначили належний рівень створення освітнього середовища в рамках Концепції “Нова українська школа”.

Зазначимо, що цьогоріч спрямували чималі кошти на проведення ремонтних робіт, серед яких і спонсорські: розпочали реконструкцію Чаруківського ЗДО, триває капітальний ремонт спортзалу Городищенського ЗЗСО, поточний ремонт майстерні та каналізації Угринівського ЗЗСО, відремонтували приміщення  коридору Шклинського ЗДО, незабаром розпочнеться укладання бруківки на подвір’ї Угринівського ЗДО  та ін.

Варто додати, днями сесія Волинської обласної ради виділила кошти субвенції місцевим бюджетам на певні потреби. Зокрема, Городищенська ТГ отримає 118 тис. грн на придбання дитячих меблів у Чаруківський ДНЗ “Дзвіночок” та 350 тис. грн на капітальний ремонт внутрішніх туалетів та системи каналізації Сенкевичівського ліцею.

Також нагадують, що Городищенська сільська рада спрямовує 975 тис. грн для придбання одного шкільного автобуса на умовах співфінансування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: