22:59, 07 Травня 2023

У Городищенській громаді обстежуватимуть безхазяйне майно

У приміщенні будинку культури села Городище відбулося перше засідання постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та відумерлої спадщини на території Городищенської громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Городищенської громади.

Очолює комісію заступник голови Городищенської сільської з питань діяльності виконавчих органів Роман Стецькович, який і провів перше організаційне засідання, ознайомивши членів із планом роботи, здійсненням заходів із виявлення на території громади безхазяйного нерухомого майна та веденням його обліку.

Також очільник комісії зазначив, що створений колегіальний орган, відповідно до покладених на нього завдань, має право на безперешкодний доступ до об’єктів безхазяйного нерухомого майна, що розташовані на території Городищенської громади.

За результатами обстеження об’єктів безхазяйного нерухомого майна комісія складає акт обстеження нерухомого майна за формою, затвердженою розпорядженням голови Городищенської сільської ради, та подає на затвердження виконавчого комітету Городищенської сільської ради перелік безхазяйного майна та відумерлої спадщини на території громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: