19:31, 19 Січня 2021

У Голобській громаді триває робота над змінами до Стратегії розвитку

Попри свята та “локдаун” Волинський Інститут Права і Голобська територіальна громада продовжують роботу над змінами у напрямку охорони довкілля до Стратегії розвитку цієї ТГ. Все це відбувається в рамках проєкту «Запровадження системної роботи Голобської територіальної громади у напрямі охорони довкілля».

Про це інформують на сайті громади.

«У минулому році ми організували фокус-групові дослідження та публічні обговорення проблем охорони довкілля Голобської громади. У грудні було створено робочу групу, яка вже цього року на основі матеріалів з фокус-групових досліджень і публічних заходів має розробити та внести відповідні зміни до Стратегії розвитку. Складається ця робоча група з посадовців органу місцевого самоврядування, громадських активістів та експертів з питань екології», – розповідає керівниця Волинського Інституту Права Ірина Гайдучик.

Які стратегічні та операційні цілі, завдання, заходи першочергово варто передбачити в змінах до Стратегії, йшлося під час першого засідання вищезгаданої робочої групи.

«Пропозицій до змін чимало. Всі вони стосуються створення чистого середовища та ресурсоощадного й енергоефективного життя Голобської громади. Завдання нашої робочої групи – детально опрацювати всі пропозиції та винести відповідні зміни на розгляд депутатів селищної ради», – зазначає експертка з питань екології Інна Войло.

Важливо, що під час заходу обговорили не лише питання навколишнього середовища, а й загальну актуальність чинної Стратегії. Присутні погодилися, що документ потрібно актуалізувати. Тому, крім екології, будуть напрацьовуватися зміни й по інших напрямках.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: