20:08, 07 Липня 2019

У Франкфурті через 500-кілограмову бомбу евакуювали понад 16 тисяч осіб

Щоб знешкодити 500-кілограмову бомбу, виявлену поблизу будівлі Європейського центробанку в німецькому місті Франкфурт-на-Майні, евакуювали близько 16,5 тисяч людей.

Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням “DW”.

“У Франкфурті-на-Майні в неділю, 7 липня, проходить підготовка до операції зі знешкодження бомби часів Другої світової війни. У східній частині міста евакуйовано близько 16,5 тисяч осіб, у тому числі 25 пацієнтів однієї з лікарень, що знаходяться в комі. Рух громадського транспорту зупинений, закрито зоопарк”, — йдеться в повідомленні.

Жителі мали залишити свої домівки до 8-ї ранку за місцевим часом. Після цього правоохоронці почали перевіряти, чи не залишився хтось у зоні проведення операції зі знешкодження, перевірки велися, в тому числі, на вертольоті з повітря, використовуючи тепловізійну камеру.

500-кілограмову бомбу часів Другої світової війни виявили під час будівельних робіт поблизу будівлі Європейського центробанку (ЄЦБ). Операція зі знешкодження ускладнена тим, що підривники, які мали вилучатися з бомби під час дистанційного керування, сильно деформовані.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: