12:07, 28 Травня 2021

У двох мистецьких школах Луцької громади відзначили свято випускників

35 вихованців Княгининівської школи мистецтв стали випускниками. З цієї нагоди, відбувся урочистий звітний концерт. На одній сцені зібрались юні та досвідчені музиканти і танцюристи, аби своїми виступами продемонструвати, що роки навчання пройшли не даремно. Годинний концерт випускників та вихованців школи мистецтв зібрав повну залу глядачів, серед яких заступник міського голови Ірина Чебелюк та чимало депутатів міської ради.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Ірина Чебелюк передала вітання педагогам та випускникам від міського голови Ігоря Поліщука та зазначила, що випускний — це завжди свято творчості, позитивних емоцій та краси, однак з нотками суму, адже школу залишають її вихованці.

“Перед нами – 35 талановитих випускників. Сьогодні ви переступаєте поріг цього закладу, але попереду у вас широка дорога, якою ви будете крокувати, здобуваючи нові знання та удосконалюватимете свою майстерність. Бажаю вам успіху та натхнення. Нехай збуваються ваші мрії та бажання”, – наголосила Ірина Чебелюк.

Ще одне свято випускників відбулося 27 травня у Луцькій музичній школі № 3. Тут свої свідоцтва про успішне завершення навчання отримали півсотні талановитих музикантів.

“Кожен з вас залишить у серці любов до закладу та колективу, який з вами був впродовж навчальних років. Кожен з вас почерпнув звідси мрію, яку, можливо, реалізує у своєму житті та стане популярним музикантом, – зазначила Ірина Чебелюк, звертаючись до випускників під час святкового дійства.  – Тішить, що свято випускників відбувається в новому залі, який став досягненням нашої громади, як дарунок для вчителів та вихованців цього чудового закладу”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: