16:11, 23 Квітня 2024

У Департаменті Нацполіції України прокоментували інцидент з муніципалами у Луцьку

У Департаменті внутрішньої безпеки Національної поліції України відреагували на інцидент, який трапився у центрі Луцька.

Про це прокоментували у прес-службі ДВБ Нацполіції України.

«Нам відомо про інцидент, який стався в центрі міста Луцьк за участю співробітника ДВБ.

Ми визнаємо неприпустимість дій нашого співробітника стосовно інспекторки департаменту муніципальної варти та засуджуємо будь-які прояви неетичної чи неправомірної поведінки з боку працівників ДВБ.

Наразі призначене службове розслідування щодо зазначеного інциденту.

Також вживуть додаткових заходів для недопущення подібних ситуацій в майбутньому», – йдеться у коментарі.

Нагадаємо, вчора, 22 квітня, співробітник Волинського управління департаменту внутрішньої безпеки МВС України, підполковник Смірнов Василь Анатолійович вихопив телефон у інспекторки та повидаляв фото, які фіксували ймовірне правопорушення під час паркування.

У свою чергу у департаменті муніципальної варти повідомили, що Пан В. вже з’явився до департаменту та вибачився за свою нахабну поведінку і протиправні дії перед інспекторкою та установою в цілому. Пояснив, що у нього був занадто важкий та нервовий день внаслідок чого він “зірвався” на працівницю департаменту. Зобов’язався більше ніколи не порушувати ПДР.

У коментарях до цього повідомлення лучани запитують, чи всі правопорушники можуть просто вибачитися та сказати, що він в них був просто поганий день.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: