19:04, 01 Червня 2024

У День захисту дітей у Луцьку відбулася святкова програма

1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Луцьку на площі Героїв Майдану відбулася святкова програма “Україна. Воля. Діти”. Організатори провели її у формі сімейного фестивалю, адже разом із дітьми на майдан прийшли їхні батьки та цілі родини.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Цього року День захисту дітей знову проходив в умовах воєнного стану, тому програма свята мала патріотичне спрямування, а на локаціях проводився збір коштів на підтримку ЗСУ.

За словами начальника управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради Ліни Галан, свято проходить у форматі концертної програми, коли батьки бачать виступи своїх дітей.

“Це для них такий екзамен і разом з тим зірковий час, коли можна показати свої вміння. Цього року ми також запросили діток з інвалідністю і зробили формат фестивалю інклюзивним. Кілька громадських організацій, які працюють із такими дітьми, підготували номери, зокрема, це ГО “Батьки дітей з синдромом Дауна”, “Повір у себе”, “Джерело життя”. Ще одна особливість цьогорічного свята — вистава під відкритим небом обласного театру ляльок”, — повідомила Ліна Галан.

Територію фестивалю організатори поділили на зони: у фудзоні можна було придбати смаколики і разом із тим задонатити на ЗСУ. В іншій зоні відбувалися майстер-класи та арттерапія. Для дітей також облаштували фотозону та зону для малювання. Батути та надувні гірки дали змогу чудово провести час.

Із святом присутніх привітала заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк.

Вона зазначила, що для дорослих дуже важливо, щоб навіть в умовах повномасштабного вторгнення діти були щасливими.

”Завдяки тому, що ЗСУ бережуть наше небо, нашу область, нашу громаду, ми намагаємося дати їм відчуття щастя, відчуття важливості того, для чого вони навчаються, освоюють різні мистецтва. Бажаю, щоб очі наших дітей завжди були щасливі. Нехай не буде біди у нашому краї. Впевнена, що незабаром ми зможемо святкувати нашу Перемогу”, — сказала Ірина Чебелюк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: