19:30, 08 Травня 2022

У День пам’яті та примирення на Камінь-Каширщині вшанували загиблих у Другій світовій війні

Молитви за Україну та її воїнів лунають сьогодні в усіх храмах району.

Про це повідомляють на веб-сайті Камінь-Каширської РДА.

Восьмий рік поспіль наша держава продовжує вшановувати перемогу над нацизмом за європейською традицією пам’яті та примирення.

Нині згадуємо всіх жертв найбільш кривавої та жорстокої в історії людства Другої світової війни, адже саме 8 травня у далекому 1945-му нацистська Німеччина визнала свою капітуляцію.

Очевидними є паралелі між воєнними подіями минулого століття та нинішньою російсько-українською війною. Зараз, як і в роки Другої світової, українці воюють із цинічним агресором. Але, як і тоді, ми здобудемо перемогу. Міць нашого доблесного війська є запорукою існування держави, вільного життя кожного з нас.

Щоб віддати шану історичній спадщині та висловити повагу до минулого свого народу, в кожній громаді Камінь-Каширщини відбулися церемонії покладання композицій квітів до пам’ятників борцям за Україну всіх часів. У меморіальних заходах, які проходили в районному центрі, взяли участь начальниця районної військової адміністрації Ольга Ващук, голова районної ради Віктор Сус, міський голова Віктор Пась. Долучилися також представники військових і силових структур краю.

Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто поліг на полях битв, у нацистських катівнях і концтаборах, і всіх загиблих заради перемоги.

Слава Героям, які поклали найдорожче на жертовний вівтар Другої світової, слава ветеранам, які відстояли країну, слава воїнам, які нині захищають рідну землю від ворога.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: