15:23, 12 Вересня 2020

У День міста у Луцьку відзначили почесних громадян та загиблого на Сході Героя

Вітання, пісні та відзнаки почесним лучанам: у центрі міста святкували 935-ту річницю Луцька.

Урочиста академія з нагоди Дня міста відбулася 12 вересня на Театральному майдані у Луцьку.

Учасникам заходу нагадали, що у Луцьку були відновлені історичні державотворчі символи України – синьо-жовтий прапор та Малий український герб – Тризуб. Жителі міста проявили стійкість, непоборність, жагу до волі, бажання бути господарями на своїй землі. Лучанам передали вітання з нагоди Дня міста від представників міст-партнерів.

З вітаннями до містян звернувся виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт. Він зазначив, що Луцьк – місто, яке в серці кожного з нас. Тут завжди бурлило життя, змінювалося все, але не змінювалися вічний потяг до волі та любов до Волині. Луцький замок, який жодного разу не змогли захопити вороги, став символом стійкості та незламності. Нині, в умовах російсько-української війни, з його слів, лучани проявляють героїзм, захищаючи рідну землю.

Після промови відзначили тих, хто отримав звання почесного громадянина міста.

За високий патріотизм, активну життєву та громадянську позицію, вагомий внесок у становлення Української держави та розвиток жіночого руху, формування національної свідомості, вірність та принциповість в утвердженні ідеалів незалежної України звання «Почесний громадянин міста Луцька» присвоїли голові Волинського відділу Союзу українок Любові Ганейчук.

За високопрофесійну виконавську майстерність, визначні досягнення на ниві музичного мистецтва, вагомий особистий внесок у відродження та розвиток національної культури, популяризацію української пісні звання «Почесний громадянин міста Луцька» присвоїли В’ячеславу Хурсенку (посмертно). Отримувала відзнаку його дружина Ольга.

Окрім того, секретар міськради вручив державну нагороду членам родини загиблого волинського  бійця АТО. За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагородили солдата Юрія Лавренчука. Нагороду отримали його дружина Лілія та донька Анна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: