11:38, 15 Квітня 2024

У Цумані організували спортивне свято

Тут відбувся турнір із дзюдо для дітей молодшого та середнього віку «Разом до перемоги».

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

На урочисте відкриття спортивного свята завітали заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт та депутати Волиньради.

Організатор дійства, депутат обласної ради Роман Чорненький розповів, що окрім волинян у змаганнях беруть участь юні борці з Івано-Франківської, Рівненської та Львівської областей.

«Загалом це 220 учасників із 17 команд, які змагатимуться у 33 вагових категоріях, – розповів Роман Чорненький. – Деякі діти вперше беруть участь у таких масштабних спортивних заходах, то ж їм цікаво позмагатися із незнайомими їм суперниками, підвищити свій рівень».

Він також додав, що турнір має благодійну мету – тут збирають кошти для воїнів Збройних Сил України.

«Ми вдячні ЗСУ за те, що діти можуть займатися спортом і змагатися, і за те, що Волинь лишається мирним регіоном України. Попри війну в країні, у нас проводяться спортивні турніри, на яких юні спортсмени мають змогу здобувати перемоги, показувати свої досягнення та долучатися до найблагороднішої справи – допомоги нашим захисникам», – зазначив Григорій Пустовіт.

Він також висловив вдячність організаторам та меценатам турніру і наголосив, що проведення заходів, спрямованих на популяризацію здорового способу життя та активного дозвілля, завжди буде пріоритетом для влади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: