17:55, 24 Квітня 2024

У ЦНАПі Володмира працює сервіс видачі посвідчень водія

З 24 квітня у Центрі надання адміністративних послуг Володимирської міської ради офіційно запрацював сервіс видачі посвідчень водія на право керування транспортними засобами. 

Про це повідомляють на сайті міста Володимира.

З нагоди запуску нової послуги до Володимира завітав начальник Регіонального сервісного центру ГЦС МВС України у Волинській області Олександр Семчишин, з яким провів робочу зустріч міський голова Ігор Пальонка. На зустрічі обговорили подальшу співпрацю з сервісним центром спрямовану на поліпшення надання послуг мешканцям громади.

Необхідне обладнання для друку документів ЦНАП отримав у січні цього року. Після проведеного навчання та відповідної сертифікації приступили до роботи. Тож тепер мешканці громади, яким необхідно здійснити обмін чи відновлення посвідчення водія без складання іспитів, а також реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів, можуть зробити це у міському ЦНАПі. Термін видачі готових документів після отриманої заявки – до 5 робочих днів.

Перелік необхідних документів для отримання послуги:

– паспорт громадянина України;

– довідка про реєстрацію місця проживання особи або довідка про зняття з реєстрації місця проживання особи;

– довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків;

– документи, що підтверджують зміну персональних даних особи (у разі потреби);

– посвідчення водія (крім випадків відновлення посвідчення водія у зв’язку з втратою документа).

Номер телефону Центру адміністративних послуг – 0800 351291.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: