23:14, 19 листопада 2021

У центрі масової вакцинації у Ковелі працює пункт Команди підтримки «Дії»

Сьогодні у Ковелі перебували з візитом керівник із розвитку електронних послуг у  Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Банік та заступник голови ОДА Вікторія Левчук. Вони разом з міським головою Ігорем Чайкою, представниками  районної влади побували у центрі вакцинації,  що у стоматполіклініці.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Там упродовж десяти днів працює  пункт Команди підтримки “Дії”. Його робота, в першу чергу, спрямована на допомогу мешканцям громади у формуванні та отриманні COVID-сертифікатів. Саме з цією послугою, яка в умовах обмежень “червоної” зони є найактуальнішою, у людей виникає найбільше труднощів. Тож тепер, якщо хтось самостійно не згенерує документ про проходження вакцинації на порталі, вони можуть звернутися за допомогою в офлайн-центр.

Волонтери кажуть, що чимало людей уже скористалися їхніми послугами. До слова, ковельчанці Аліні, яка саме прийшла  у пункт підтримки, гість з Києва особисто допоміг завантажити сертифікат у застосунок.

Мстислав Банік подякував міському голові, районній владі за сприяння  у  відкритті  пункту Команди підтримки “Дії”. Він також розповів,   якщо раніше потрібно було чекати декілька днів після вакцинації, щоб сертифікат можна було «замовити» в застосунку, то зараз це відбувається майже миттєво – одразу після щеплення. Зокрема, є декілька видів сертифікатів: внутрішній (зелений, що свідчить про повний курс вакцинації та жовтий – щеплення лише однією дозою), міжнародний та віднедавна додали сертифікат про одужання.

Разом з тим,  Ігор Чайка зауважив, що особисто він теж скористався цифровою послугою і завантажив свій COVID-сертифікат у застосунок. А відкриття такого пункту на часі, адже часто людям необхідна допомога  із генерацією документів  в  “Дію”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: