11:08, 28 Квітня 2022

У центрі Луцька виявили незаконну реконструкцію квартири

В ході реагування на звернення, що надійшло на гарячу лінію «Група швидкого реагування», інспектор департаменту муніципальної варти виявив проведення самовільних земляних робіт, знищення зелених насаджень та складування будівельних матеріалів на території загального користування поблизу будинку № 68 по проспекті Волі, що у Луцьку.

Про це у «Фейсбук» повідомляє департамент муніципальної варти Луцької міськради.

Не маючи належної дозвільної документації, громадянин розпочав земляні роботи, знищив газон та здійснив складування будівельних матеріалів на території загального користування, а також провів незаконне перепланування в квартирі.

За порушення п.п. 2.5.5.1.3, 2.5.5.1.9 та 2.5.5.1.10 Правил благоустрою міста Луцька, а саме: складування будівельних матеріалів, знищення зелених насаджень та проведення земляних робіт без ордеру, отриманого у встановленому порядку, на виконавця робіт склали три протоколи про адміністративне правопорушення відповідно до ст. 152 КУпАП, які передадуть на розгляд адміністративної комісії за місцем проживання правопорушника.

Норма вказаної статті КУпАП передбачає накладення штрафу в розмірі від 340 до 1360 грн – на громадян, та у розмірі від 850 до 1700 грн – на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності.

Разом з тим виконавця робіт притягнули до адміністративної відповідальності за фактом порушення ст. 150 КУпАП, а саме: здійснення перепланування житлового приміщення без відповідної дозвільної документації.

В разі виявлення проведення незаконних земляних робіт, просять негайно повідомляти департамент муніципальної варти за телефонами гарячої лінії «Група швидкого реагування» за тел. «067-0000-679» або«066-102-1102».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: