16:28, 01 Квітня 2024

У центрі Луцька відсутнє гаряче водопостачання у зв’язку із реконструкцією обладнання котельні

Із завершенням опалювального сезону 2023/2024 років та переходом із зимового режиму роботи на літній відновили роботу усі окрім однієї котельні. Причина – початок виконання робіт із реконструкції котельного обладнання в котельні на вулиці Банковій.

Про це повідомляють на веб-сайті ДКП «Луцьктепло».

Роботи із реконструкції котельного обладнання виконуються підрядником в рамках Контракту 3а «Реконструкція котелень – заміна пальників», що є частиною Проекту модернізації централізованого опалення м. Луцька. Проект виконується за інституційної та фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку. В рамках контракту передбачили виконати реконструкцію літнього котла котельні на вулиці Банковій у частині заміни пальникових пристроїв і котлової автоматики, а також заміни димососа та вентилятора.

«Виконання робіт запланували впродовж квітня-травня із відновленням подачі гарячої води для споживачів котельні орієнтовно із 1 червня.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Нагадаємо, що попередньо на цій котельні вже виконали роботи із реконструкції одного із котлів, а також було замінено частину насосного обладнання. Роботи із модернізації теплового господарства міста тривають», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: