17:03, 13 Вересня 2020

У центрі Луцька відбувся парад бернських зенненхундів

Учасники параду пройшли разом зі своїми чотирилапими друзями центром міста від вулиці Лесі Українки до входу в центральний парк культури та відпочинку, де організували різноманітні розваги.

Захід організував розплідник «Alexberns» 13 вересня у Луцьку.

Собаки породи зенненхунд у Швейцарії традиційно займалися охороною стад худоби, возили візки з молоком на ферму. Назва породи дослівно перекладається як бернський собака, який допомагає пастухам. Порода була відома ще до нашої ери, а стародавні римляни використовували зенненхундів навіть у війську. Перше щеня зенненхунда з’явилося в Україні у 1998 році.

Парад бернських зенненхундів – подія, аналогів якої немає у світі, вже вдруге відбувається у Луцьку. Учасники параду, стартувавши на вулиці Лесі Українки, крокували Театральним майданом та проспектом Волі до центрального входу у парк, де зібралося чимало охочих сфотографуватися та поспілкуватися з собаками цієї породи. Для дітей тут організували майстер-класи, а також облаштували фотозони. Серед собак-учасників параду були ті, хто здобував призові місця у європейських чемпіонатах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: