14:31, 28 Березня 2023

У центрі Луцька муніципали виявили зруйновані сходи у відділення «Нової пошти»

Муніципали нарікають на те, що керівник відділення по-хамовитому спілкувався з інспектором замість того, щоб погодитися привести сходи до належного вигляду.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

«Ось так, на думку керуючого відділенням № 13 Нової пошти, що на проспекті Волі, 35 у місті Луцьку, має виглядати вхід до приміщення, де за день отримують та відправляють поштові відправлення десятки, якщо не сотні громадян.

Чи то такий «маркетинговий хід», чи просто недбальство і безвідповідальність орендарів приміщення – з’ясувати не вдалося. Адже замість того, щоб гідно сприйняти об’єктивні вимоги інспектора муніципальної варти і привести зруйновані сходи до належного вигляду, аби вони стали безпечними і комфортними для пересування відвідувачів, керуючий відділенням по-хамовитому поводився з працівником департаменту та викликав поліцію охорони, турбуючись про свою безпеку, злякавшись одного інспектора.

До слова, вартість послуг, які надає «Нова пошта», зростає з арифметичною прогресією, а турбота про комфорт відвідувачів та естетичний вигляд прилеглої території залишають бажати кращого!

Як результат – працівники поліції, яких уже викликав інспектор відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста, допомогли встановити особу порушника для складання адміністративного протоколу за ст. 152 КУпАП та порушення п.п. 2.5.2.2. Правил благоустрою міста Луцька за утримання в неналежному стані території, закріпленої за суб’єктом благоустрою», – йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: