07:52, 20 Вересня 2019

У центрі Луцька горів госпіталь

20 вересня о 02:25 надійшло повідомлення про пожежу у Луцькому гарнізонному військовому госпіталі, розташованому на вулиці Сенаторки Левчанівської. О 02:36 до місця виклику прибули рятувальники 25-ої Державної пожежно-рятувальної частини міста Луцька.

Про це повідомляють в ДСНС України у Волинській області.
За зовнішніми ознаками встановлено, що пожежею охоплена покрівля лікарняного корпусу. Площа пожежі складала близько 500 квадратних метрів. Було оголошено 3-й номер виклику, за яким на місці події зосереджені 12 одиниць пожежно-рятувальної техніки з усіх трьох підрозділів служби “101” обласного центру, також 6-ї ДПРЧ м.Ківерці та 3-ї ДПРЧ м.Рожище, оперативно-координаційний центр Управління ДСНС у Волинській області.

У Луцьку ліквідовано пожежу у військовому госпіталі20 вересня о 02:25 надійшло повідомлення про пожежу у Луцькому гарнізонному військовому госпіталі, розташованому на вулиці Сенаторки Левчанівської. О 02:36 до місця виклику прибули рятувальники 25-ої Державної пожежно-рятуввальної частини міста Луцька.За зовнішніми ознаками встановлено, що пожежею охоплена покрівля лікарняного корпусу. Площа пожежі складала близько 500 квадратних метрів. Було оголошено 3-й номер виклику, за яким на місці події зосереджені 12 одиниць пожежно-рятувальної техніки з усіх трьох підрозділів служби "101" обласного ценру, також 6-ї ДПРЧ м.Ківерці та 3-ї ДПРЧ м.Рожище, оперативно-координаційний центр Управління ДСНС у Волинській області.Оперативно було проведено евакуацію пацієнтів та персоналу госпіталю. Загалом персоналом та рятувальниками евакуйована 91 людина, з яких 7 хворих у важкому стані та 11 працівників госпіталю. Доправляти хворих до лікарні допомагали таксисти. Пацієнтів госпіталю розміщено у Луцькій міській клінічній лікарні. Постраждалих від пожежі немає. О 03:12 пожежу локалізовано, о 5:00 ліквідовано. Триває розбір конструкцій.Причина пожежі встановлюється.

Опубліковано Управління ДСНС України у Волинській області Четвер, 19 вересня 2019 р.

Оперативно було проведено евакуацію пацієнтів та персоналу госпіталю. Загалом персоналом та рятувальниками евакуйована 91 людина, з яких 7 хворих у важкому стані та 11 працівників госпіталю. Доправляти хворих до лікарні допомагали таксисти. Пацієнтів госпіталю розміщено у Луцькій міській клінічній лікарні. Постраждалих від пожежі немає.
О 03:12 пожежу локалізовано, о 5:00 ліквідовано. Триває розбір конструкцій.

Керівництво ліквідацією пожежі здійснював начальник Управління ДСНС у Волинській області генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук.
На місці події працював 41 рятувальник, залучено 12 одиниць спеціальної основної та допоміжної технінки з міст Луцька, Ківерці, Рожище. Завдяки правильним та оперативним діям персоналу та рятувальників, з будівлі під час пожежі евакуйовано 91 людину, ніхто не постраждав.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: