22:15, 06 Вересня 2022

У Центрі культурних послугу Володимирі продовжують видавати продуктові набори від міжнародної організації

Сьогодні біля головного входу у Центр культурних послуг знову людно — тут продовжують видавати продуктові набори у межах проекту «Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів територіальним громадам, які включені до Ініціативи «Громади, дружні до дітей та молоді» для підтримки нагальних потреб сімей з дітьми», який реалізовується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні разом з Асоціацією міст України.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Нагадаємо, що Володимир-Волинська громада як учасниця ініціативи «Громади, дружні до дітей та молоді», отримала півтора мільйона гривень, на які було закуплено дві тисячі продуктових наборів, які уже другий тиждень поспіль отримують сім’ї з дітьми, одинокі матері та батьки, багатодітні сім`ї, особи з інвалідністю, пенсіонери та інші з числа внутрішньо переміщених осіб, а також члени сімей загиблих військовослужбовців.

6 вересня 10-кілограмові продуктові пакунки отримали майже півтори  сотні осіб. Серед них багатодітна матуся Сніжана Дорош, яка пів року тому приїхала до Володимира із Зеленодольська, що на Дніпровщині, з трьома дітками на руках – 12-річним Богданом, 9-річним Давидом та 3-річною Веронікою.

«З перших днів війни поруч з містом лунали сильні вибухи і досі там дуже неспокійно. Мій дядько, який нас звідти вивіз, зараз у лікарні з уламковим пораненням від вибуху. А сьогодні у моєму рідному місті хоронили загиблого 9-річного хлопчика. Це дуже страшно. Тому хоч і сумуємо за рідним домом, проте повернемось лише тоді, коли там буде безпечно», – каже Сніжана.

«Скучаємо за бабусею, яка лишилась удома та кішкою Багірою», – додає Богдан, який в їхній родині зараз за старшого. Багатодітна родина оселилась у Володимирі у своїх родичів. За пів року діти освоїлись у місті та мають нові захоплення. Старші хлопчики, які є справжньою маминою підтримкою та опорою, займаються футболом і вже навіть брали участь у кількох загальнообласних змаганнях. Вірять, що скоро зможуть повернутись до рідного Зеленодольська.

У черзі за продуктовими наборами від ЮНІСЕФу і  жителька Володимира Зоя Рибай, яка прийшла, аби отримати допомогу для 9-річної дівчинки з Херсону, котрою опікується  кілька останніх місяців. Не називаючи імен та деталей, пані Зоя розповіла, що зі своєю маленькою вихованкою та її батьком познайомилась рік тому у Херсоні на одному із СТО. Тато дівчинки відремонтував автомобіль пані Зої, коли вона приїжджала на Херсонщину відпочити зі своєю родиною.

Каже, що її серце  підкорила маленька дівчинка, яка весь час крутилась біля батька у майстерні. Відтоді підтримували дружні стосунки з чоловіком, який сам виховував свою доньку і коли чотири місяці тому він зателефонував з проханням прийняти до себе його доню, не змогла відмовити.

Мужня херсонська дівчинка, яка при зустрічі вітається з кожним військовослужбовцем вигуком «Слава Україні!», уже навчається в одному із володимирських ліцеїв і дуже сумує за своїм татом, який повернувся до рідного міста опікуватись братом, що має інвалідність.

Завтра, 7 вересня продуктові набори видаватимуть у Центрі культурних послуг з 10-ї до 13-ї години.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: