20:00, 04 Жовтня 2020

У центральному парку Луцька висадили сквер у пам’ять про Лесин Ясен

Другий день фестивалю «Фронтера» розпочався в Парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. Українські, польські та білоруські літератори висадили ясени – у пам’ять про знаменитий Лесин ясен, який понад сотню років зустрічав гостей Луцького замку. Зважаючи на те, що місцина досить приваблива, ініціатори створення скверу планують тут надалі проводити різноманітні культурні заходи.

Про це йдеться на сторінці Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства у «Фейсбук».

Ідея створення «Фронтера-скверу» належить українському письменнику Андрію Любці. Реалізовували її  автори-гості фестивалю Микола Рябчук, Марія Мартисевич, Яцек Денель (Польща), Юрій Винничук та Юрій Завадський. Ну і, звісно, сам Андрій Любка.

Варто зазначити, що на Волині під час лісокультурної кампанії лісівники щороку висаджують в межах 22 мільйонів маленьких деревець. Всі вони вирощуються у лісових розсадниках. Крім того, створюються парки та сквери у громадах та містах із використанням декоративних порід, які також вирощують лісівники. Лише в рамках конкурсів проектів парків та скверів, які проводить Волинське ОУЛМГ, з допомогою лісівників було створено десятки різноманітних зелених зон у громадах та містах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: