16:06, 03 Липня 2022

У центральному парку Луцька хочуть встановити обмежувачі руху

2 липня на камерах «Центру безпеки міста» департаменту муніципальної варти Луцької міської ради зафіксували як автомобілі рухались доріжками центрального парку міста ймовірно доставляючи продукцію до тимчасових споруд  комерційного провадження.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

Департамент муніципальної варти Луцької міської ради підготує та направить листи на департамент ЖКГ та КП «Парки та сквери», щодо встановлення болардів як механізмів, що обмежуватимуть вільне переміщення транспортних засобів в парку. Також інспектори видадуть приписи суб‘єктам підприємницької діяльності щодо конструктивного застосування логістики, запобігаючи пошкодженню покрівлі в парку імені Лесі Українки.

«Пішохідна доріжка — це доріжка з покриттям, призначена для руху пішоходів, але аж ніяк не для автомобілів. Рухаючись тротуаром, ви не лише руйнуєте покрівлю, але й порушуєте правила дорожнього руху наражаючи пішоходів на небезпеку.

За дане правопорушення передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу 340 гривень за ч. 1 ст. 122 (Заборона рухатися тротуарами чи пішохідними доріжками) КУпАП», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: