16:00, 13 Жовтня 2020

У чому полягає цінність ексклюзивної послуги агентства нерухомості

Нині розповідаємо про те, які ж переваги укладення ексклюзивного договору продажу нерухомості та які при цьому особливості взаємодії продавця та агентства.

Про це розказує менеджер з продажу житлової нерухомості компанії “Атланта Нерухомість”Алла Січко.

Ексклюзивність договору полягає у тому, що власник нерухомості, який хоче продати її безпечно, у короткий термін і з максимальною вигодою, доручає продаж лише одному агентству нерухомості. Звичайно, він має бути впевнений у професіоналізмі та сумлінності його фахівців. Агентство, своєю чергою, отримує виключне право на обслуговування клієнта, а власник нерухомості підписує ексклюзивний договір, отримує гарантію продати свою нерухомість за максимально можливу ціну.

Переваги ексклюзивної послуги:

1. Захищають лише Ваші інтереси! Продати об’єкт за максимальною ціною – це не те саме, що, просто, знайти покупця.

2. Світова практика доводить, що тільки концентрація інформації про усіх потенційних клієнтів у руках одного агента з ексклюзивним правом проводити переговори з усіма покупцями дозволяє досягти максимального результату.

3. Власнику немає необхідності звертатись до різних посередників. Агентство саме інформує колег про об’єкт, залучивши їх до співпраці.

4. Досвід проведення переговорів і переконання покупців у перевагах і цінності об’єкта. Беруть участь у складних, конфліктних переговорах замість Вас. Ви збережете свої нерви та час.

5. З ексклюзивом у Вас буде комфортний режим спілкування з одним агентом, який буде звітувати в узгоджений час.

6. Тільки така робота дозволяє проводити максимально ефективну відкриту рекламу об’єкта.

Найголовніше – чесна угода, ніяких коштів наперед, оплата – тільки після виконаної роботи

Рієлтори та агентства нерухомості у всьому світі працюють за ексклюзивними договорами. Тож обравши перевірене агентство, уклавши ексклюзивний договір, за яким рієлтори працюватимуть, власник нерухомості не лише нічого не втрачає, а й отримує професійні послуги і низку переваг: продаж у короткий термін за максимальною ціною з економією часу та нервів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: