11:13, 02 Липня 2019

У червні на Волині викрили 89 порушень правил рибальства

У червні інспектори Волинського рибоохоронного патруля провели 26 рибоохоронних рейдів. В результаті, викрили 89 порушень природоохоронного законодавства. 

Про це повідомив Волинський рибоохоронний патруль.

«За цей період на порушників накладено 17 612 грн штрафів. Збитки, завдані рибному господарству, склали 34 560 грн. В ході проведених заходів інспектори вилучили 60,85 кг водних біоресурсів, з яких 22,7 кг на ринках. Також вилучили 59 од. заборонених знарядь лову та ще 47 од. — за актами безхазяйного майна. Крім цього, 45 справ передано до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності», — повідомив керівник рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

Для прикладу, зранку п’ятого червня Волинський рибоохоронний патруль викрив грубе порушення правил рибальства. Порушника виявили на території гідрологічного заказника оз. Дошне Ратнівського району Волинської області. Житель с. Велимче здійснював вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову. Чоловік з човна за допомогою сітки виловив таку кількість риби: лин — 4 екз., щука — 1 екз., лящ — 1 екз.. Збитки, завдані рибним запасам, склали 1 743 грн.

На особу оформили протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направили до районного суду для притягнення правопорушника до відповідальності та відшкодування завданої шкоди.

10 червня рибпатрульні здійснили спільний рибоохоронний рейд з працівниками Старовижівського відділення поліції. Захід провели на оз. Домашнє, поблизу с. Любохини Старовижівського району. Близько 9:00 затримали громадянина, який за допомогою трьох риболовецьких сіток виловив близько 3 кг риби. У сітках браконьєра знаходилась така кількість риби: карась звичайний золотий, який занесений до Червоної книги України — 24 екз., окунь — 20 екз., краснопірка — 15 екз., лин — 9 екз. Збитки, завдані рибним запасам України, складають 10 351 грн.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: