13:36, 20 Серпня 2018

У чемпіонаті України з триатлону змагатимуться учасники АТО

Шість учасників АТО з Ковеля, Луцька, Києва та Рівненської області братимуть участь у чемпіонаті України з крос-триатлону (спринт) «Polissia Challenge Cup». Захід відбудеться цієї неділі, 26 серпня на Волинському Поліссі.

Про це повідомляє прес-служба чемпіонату України з триатлону.

До слова, для учасників бойових дій участь у змаганнях – абсолютно безкоштовна. Той учасник АТО, який найкраще подолає дистанцію, отримає не лише медаль за участь, а й спеціальний кубок спортсмена-військовослужбовця.

Також нагородять кубком одного «ветерана спорту» (серед спортсменів віком понад 50 років), який найшвидше фінішує серед колег своєї вікової категорії.

Варто зазначити, що змагатимуться за призовий фонд не лише аматори, яких зареєструвалося понад 80, а й професійні спортсмени за звання чемпіона з крос-триатлону (спринт).

Чоловік та жінка, які першими прибіжать до фінішу чемпіонату України з крос-триатлону «Polissia Challenge Cup» – отримають по 20 тисяч гривень, «срібні» призери – по 15 тисяч гривень, а «бронзові» – по 10 тисяч гривень. Для кожного учасника, який подолає усю дистанцію і дістанеться фінішу, чекає медаль та сертифікатом учасника. Загальний призовий фонд сягає 90 тисяч гривень.

Жителів Турійського та Старовижівського районів запрошують підтримати спортсменів. Старт – з озера Сомин, на турійщині, а фінішуватиме перший переможець орієнтовно біля 11-ї години у селі Смідин, Старовижівського району.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: