12:11, 29 Жовтня 2023

У бою на Харківщині загинув військовий із Маневицької громади

У результаті ворожого обстрілу у Харківській області загинув воїн із селища Маневичі Віталій Козей.

Про це у «Фейсбук» повідомив Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк.

«Страшна звістка знову прийшла у громаду. Захищаючи Україну від російського окупанта, героїчно загинув 30-річний маневичанин Віталій Козей. Віталій Олександрович мужньо захищав рідну Вітчизну від ворога з березня 2023 року. Вдома на нього з нетерпінням та молитвою чекали батьки, молода дружина та синочок. Відважний солдат, навідник єгерського відділення загинув 14 жовтня в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання на Харківщині.

Скільки ж горя приносить на святу українську землю підступна ворожа зброя, скільки ж патріотів, сповнених сил Героїв, кладуть у тяжких боях своє молоде, сповнене сил та наснаги життя. Невимовний біль…

У чорній від горя тузі мама Світлана Миколаївна, батько Олександр Петрович, дружина Наталія, син Артур. Усією громадою схиляємо голови у пошані перед світлою пам’яттю Героя… Щирі співчуття рідним і близьким воїна.

Про дату та час зустрічі нашого земляка на рідній Маневиччині, про час та місце поховання повідомимо додатково», – йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: