19:16, 07 Квітня 2021

У Боратинській школі облаштували квіткову алею та міні-парк

Восьмикласниця Анна Макаренко з Боратина ініціювала у своїй школі облаштування квіткової алеї. Ідея реалізувати екологічну ініціативу виникла у школярки під час участі у програмі «Ініціативна молодь». Проект Анни щодо створення алеї «Квіткове диво» виявився у числі переможців, тож дівчина отримала 1000 грн для реалізації свого задуму.

Про це повідомляють на веб-сайті Боратинської громади.

Відтак весняно-польові роботи у Боратинській школі розпочалися із висадки квітучих кущів. Варто додати, що безпосередньо процесу облаштування алеї передував тривалий підготовчий етап. Напередодні толоки Анна разом з вчителями та однокласниками відвідали розсадник декоративних рослин у Мстишині, де разом відібрали саджанці. Свій вибір школярі зупинили на кущах лапчатки та гібіскусу, але це ще не все. Поряд із квітковою алеєю на задньому дворі школи висадили також кілька десятків дерев, тож незабаром у Боратинській школі буде справжній парк.

Анна Макаренко розповідає, що першу частину свого проекту – організаційно-флористичну уже завершила, наступний крок – просвітницька діяльність: «Так, алею ми вже створили, але тепер слід подбати, що з нею буде у майбутньому. Зараз я навчаюся у 8 класі, через кілька років я і мої однокласники покинемо стіни школи, а за рослинами має хтось доглядати. Тому виникла ідея провести кілька еко-уроків для молодших школярів, розповісти їм про саму концепцію озеленення школи, а також поділитися секретами щодо висадки та догляду за рослинами. Наразі учні залюбки долучилися до нашої екологічної акції, сподіваюся, що це стане хорошою традицією у нашій школі і щороку з’являтиметься все більше таких «зелених» локацій».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: