15:58, 07 листопада 2023

У Благодатному мають намір створити добровільну пожежну команду

Нововолинська громада пройшла перший етап відбору учасників проекту «Вогнеборці. Зміцнення спроможності українських громад шляхом формування добровільних пожежних команд». Ініціативу реалізує Фонд міжнародної солідарності за фінансової підтримки Польщі та США.

Про це повідомляють на сторінці Нововолинської міськради у «Фейсбук».

6 листопада у рамках другого етапу конкурсу у Нововолинській громаді побували представники проекту. Разом зі старостою Благодатного Оленою Леоненко, керівником Нововолинської пожежної частини Сергієм Шубою, начальником Володимирського районного управління В’ячеславом Процюком, начальницею відділу  з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександрою Шалиною оглянули кілька комунальних приміщень, придатних для базування пожежної команди.

До зустрічі долучився Нововолинський міський голова Борис Карпус. Очільник громади підкреслив, що функціонування добровільної пожежної дружини у Благодатному сприяло б цивільному захисту населення та дало б можливість більш оперативно реагувати на надзвичайні ситуації у селищі та навколишніх селах.

Проект «Вогнеборці. Зміцнення спроможності українських громад шляхом формування добровільних пожежних команд» передбачає вивчення досвіду роботи таких команд у Польщі, методичну підтримку у створенні добровільної пожежної команди, фінансування навчання добровольців, забезпечення їх амуніцією та адвокаційну підтримку щодо отримання пожежної машини від ДСНС.

Остаточний результат відбору учасників проекту буде наприкінці листопада. Організатори планують обрати для співпраці вісім громад з різних областей України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: