15:58, 03 Жовтня 2023

У білорусі знову перевіряють боєготовність армії

У вівторок, 3 жовтня, за дорученням самопроголошеного президента лукашенка у білоруських збройних силах розпочали черговий етап перевірки бойової готовності.

Як передає «Укрінформ», про це повідомляє міноборони білорусі у «Телеграм».

«Перевірка має комплексний характер і дозволить визначити готовність військових частин та підрозділів виконувати завдання за призначенням. Війська в найкоротші терміни здійснять марші до призначених районів, з подальшим виконанням нормативів з предметів бойової підготовки. Крім того, військову та спеціальну техніку буде перевірено контрольними пробігами, у тому числі по пересіченій місцевості», – заявили у відомстві.

Зазначається, що під час перевірки заплановано пересування військової техніки та особового складу дорогами загального користування у Мінській та Вітебській областях.

Також, за даними міноборони білорусі, під час перевірки передбачається залучення авіації на користь підтримки дій сухопутних військ.

Як повідомляв «Укрінформ», влада білорусі вкотре продовжила спільні з рф військові навчання – цього разу щонайменше до 1 жовтня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: