14:02, 28 Лютого 2023

У бібліотеках Луцької територіальної громади відзначили 152-гу річницю від дня народження Лесі Українки

Літературна година «Геній тендітної незламності» відбулася у бібліотеці-філії № 10 для дорослих. Запрошена на захід модератор проекту «Єдині» із вивчення української мови Галина Тур подала маловідому інформацію про Лесю Українку, а психолог Жанна Роюк схарактеризувала психологічні портрети образів та літературних героїв її творів. Тривав вільний мікрофон читання поезій письменниці.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

У бібліотеці-філії № 3 для дорослих пройшла літературно-поетична година «Вільна душею людина по волі квітчається терном…», учасники якої переглянули конкурсну відеороботу бібліотеки «Волинськими дорогами Лесі Українки» та театральну відеовиставу за мотивами драми «Бояриня».

Літературну зустріч організували у центральній бібліотеці для дітей, під час якої присутні читали поезії Лесі Українки.

У бібліотеці-філії № 4 для дорослих переглянули документальний фільм «Наша Леся».

Покази лялькових вистав за мотивами казок Лесі Українки «Біда навчить» та «Лелія» організували у центральній бібліотеці для дітей та бібліотеці-філії № 3 для дорослих.

Літературно-краєзнавчу мандрівку «Волинськими стежками Лесі Українки» підготували у бібліотеці-філії № 5 для дорослих.

Поетичний флешмоб за участю наймолодших поціновувачів слова Лесі Українки організували у бібліотеці-філії № 2 для дітей.

Оформлені тематичні книжкові виставки: «Мріє, не зрадь!» у бібліотеці-філії № 9 для дорослих та «Щирими цими словами до людей промовлятиму я…» у бібліотеці-філії № 11 для дорослих.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: