17:05, 29 Серпня 2021

У Берліні тисячі людей протестували проти COVID-обмежень

Тисячі демонстрантів зібралися в Берліні в суботу, щоб висловити протест проти політики уряду Німеччини щодо коронавірусу.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на “DW”.

Великі, але розрізнені натовпи протестувальників по всьому Берліну розмахували німецькими прапорами і гаслами проти карантину. Більшість учасників були без масок.

Влада Берліна заборонили дев’ять запланованих демонстрацій, в тому числі мітинг групи “Querdenker” — руху, до якого входять коронаскептики, крайні праві активісти і люди, які виступають проти вакцинації.

Однак одна з демонстрацій успішно оскаржила заборону поліції в суді і отримала дозвіл на збори понад 500 осіб в суботу та неділю.

На вулицях були присутні великі сили поліції. У цілому в резерві перебувало 4200 поліцейських, в тому числі офіцери з Баден-Вюртемберга, Нижньої Саксонії, Баварії і Саксонії, які були направлені в місто для підтримки берлінських колег.

Минулого року близько 10 000 учасників протесту проти обмежень вийшли на вулиці 29 серпня. У цьому році влада не ризикувала, утримуючи групу “Querdenker” подалі від урядового району Мітте.

Протестувальники розмахували німецькими національними прапорами і демонстрували гасла про свободу під час маршів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: