22:45, 02 Червня 2023

У Берестечківській громаді попрощалися з Героєм

Сьогодні, 2 червня, Берестечківська громада у скорботі попрощалася із 54-річним військовослужбовцем Прокопчуком Леонідом Павловичем 29.06.1968 р.н, жителем села Кутрів.

Про це йдеться на сторінці громади у “Фейсбук”.

Віддати шану оборонцю прийшли рідні, друзі, представники влади та жителі громади, покладаючи квіти перед автомобілем з домовиною Героя.

Під траурні мелодії кортеж із тілом Героя провели до Свято-Георгієвського храму села Кутрів, де з скорботним словом виступив міський голова Ігор Грудзевич, який сказав , що завдяки таким Героям як Леонід, що віддав своє життя за Незалежність України, у нас є можливість спокійно прожити свій день.

У Свято-Георгіївському храмі села Кутрів був відслужений чин похорону. Після завершенні якого до присутніх звернувся настоятель храму о. Павло Кліцук. Він зазначив:

«Неможливо підібрати слова, які б полегшили біль рідних. Є лише людське співчуття та розуміння цієї великої втрати не лише для рідних, а й для усіх нас».

Прибувши останній раз на подвір’я до рідного дому, собор священослужителів Берестечківського деканату відслужили чин заупокійної літії.

Після чого процесія попрямувала до місцевого кладовища, де з прощальним словом виступив настоятель Свято-Троїцького собору м. Берестечко о. Миколай Качмар, який нагадав усім присутнім незабувати ту ціну, яку платять наші Герої, щоб ми могли кожен день виконувати свої буденні справи.

Поховали Героя з військовими почестями. На честь Славного Воїна пролунали залпи військового салюту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: