15:58, 03 Серпня 2023

У англійському Нерсборо збирали кошти на пожежне авто для Володимирської громади

Майбутні партнери Володимира з Британії, міста Нерсборо, підготували подарунок на день народження міста – завдяки зусиллям друга Володимирської громади Роберта Френдта, його дружини Морін та десятка небайдужих до долі України людей, організували благодійний концерт та ярмарок.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Метою заходу означили збір коштів для закупівлі пожежного автомобіля для Володимир-Волинської міської територіальної громади. Під час концерту українські громадяни, які тимчасово перебувають у Великобританії, продавали українські смаколики та сувеніри.

У підсумку зібрали 1500 англійських фунтів, що дорівнює 72 300 гривень.

Нагадаємо, що після свого восьмого візиту до України та спілкування з Володимирським міським головою Ігорем Пальонкою, Роберт Френдт поставив собі за мету подарувати Володимиру пожежний автомобіль вартістю 20 тисяч фунтів стерлінгів.

«Цей винятковий чоловік заради нашої громади звернувся до федерації футбольного клубу Манчестер Сіті та отримав пожертву у вигляді ювілейного подарункового набору з нагоди 10-ліття приєднання Серхіо Агуеро до клубу. Один з палких вболівальників Манчестер Сіті зголосився придбати цей набір, до якого входять футболка з автографом гравця, його біографічна книга та копія медалі “золота бутса”, яку футболіст отримав за найбільшу кількість забитих голів у сезоні, а також копія ювілейної медалі з нагоди 10-ліття.

Дякуємо Роберту Френдту, його дружині Морін, їхнім друзям та жителям Нерсборо, які підтримують його у цій благородній меті!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: