18:44, 10 Січня 2018

У 2017 році на автошляхи Волині витратили понад мільярд гривень

Один із головних напрямків роботи Уряду в 2017 році – ремонт та відновлення доріг України. Волинь не залишилася осторонь. Тож про результати роботи у минулому році говорили сьогодні, 10 січня 2018-гоу, під час наради у голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, яка стосувалася ремонту, обслуговування та утримання доріг місцевого та державного значення та реалізації проекту поточного ремонту автомобільної дороги загального користування Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне.

Про це повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

Так, за словами начальника Служби автомобільних доріг в області Анатолія Посполітака, чимало вдалося зробити, аби покращити інфраструктуру Волині. Зокрема, завершили ремонт дороги Н-17 Львів-Радехів-Луцьк, урочисте відкриття котрої відбулося 4 серпня 2017 року. До слова, роботи розпочали ще у 2015 році з виготовлення проектно-кошторисної документації за рахунок коштів так званого митного експерименту. Загалом витратили більше 400 мільйонів гривень, із яких у 2017 році – 76 мільйонів гривень. Слід також нагадати, що на урочисте відкриття дороги завітав Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.

Окрім того, розпочали ремонт ще однієї дороги – Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне. До кінця року вдалося завершити 37 км із 68, на що витратили 511 мільйонів гривень. Разом із тим, для завершення робіт у поточному році планують спрямувати ще 241 мільйон гривень, очікуваний обсяг економії – близько 20 мільйонів гривень.

На запитання керівника найвищої виконавчої гілки влади в області, як їхали на відремонтованій дорозі, голова Володимир-Волинської районної державної адміністрації Наталія Василець відповіла: “Дорога – супер! Можна їхати із заплющеними очима”.

Ремонтуючи дороги, провели цілий комплекс робіт: облаштували узбіччя, провели освітлення населених пунктів та пішохідних переходів, відремонтували зупинки, нанесли розмітку, встановили дорожні знаки тощо. Окрім того, активно ремонтували дороги місцевого значення. Обов’язкова умова – співфінансування із місцевих бюджетів.

“Загалом на ремонт автошляхів області у 2017 році витрачено 1 мільярд 266 мільйонів гривень. В тому числі 315 мільйонів гривень витратили на дороги комунальної форми власності та 951 мільйон гривень – загального користування. Зокрема, останні отримали із чотирьох джерел фінансування, а саме: Державний бюджет, він склав 296 мільйонів гривень, митні кошти – 576 мільйонів гривень, кредитні кошти – 47 мільйонів гривень та понад 40 мільйонів – кошти обласного бюджету та бюджетів нижчих рівнів”, – повідомив Анатолій Григорович.

“Чимало вдалося зробити у 2017 році, але ще більше роботи попереду. Вкотре переконуюся, що у 2015 році ми вибрали правильну тактику, розпочавши повний ремонт доріг області в основних напрямках. Тож планую, що вже до 1 липня завершимо дорогу Устилуг-Луцьк-Рівне та розпочнемо Ковельський напрямок”, – анонсував Володимир Петрович.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: